Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookie,
ať vímě, jak to na našem webu žije?

CNC soustružení a soustružnické práce

Technologie soustružení

CNC soustružení je efektivní a přesné. Abychom vždy dosáhli stoprocentních výsledků, používáme k výrobě výhradně kvalitní stroje. Kovové či plastové prototypy a výrobní díly vyrábíme ve velmi krátkém čase.

 

Nabízíme

 

Proces

K soustruhu lze připojit různé nástroje, takže dokážeme realizovat rozmanitou výrobu. Kromě toho lze pomocí této metody nejlépe vyrábět válcové díly. Výrobní materiál je upnut v CNC stroji a rotován velmi vysokou rychlostí. Různé nástroje odstraňují materiál z obrobku, dokud nemá požadovaný tvar. 
 
Hotový soustružený díl lze použít okamžitě, protože proces soustružení je velmi přesný. Přesto má mírné stopy zpracování, které jsou nevyhnutelné a lze je zcela eliminovat pomocí broušení.
 
 

Výhody

CNC soustružení nabízí mnoho výhod ve výrobě. Počínaje vysokou přesností, kterou umožňuje ovládání počítače. Kromě toho lze v krátkém čase vyrobit velké objemy, aniž by se proces zastavil, protože stroj pracuje zcela autonomně a bez ručního zásahu. Další výhodou CNC procesu je, že kvalita zůstává konstantní.
 
Kromě toho může proces zvýšit produktivitu, snížit opotřebení nástroje za stálých podmínek a eliminovat potřebu ručního zásahu. Díky dobrému plánování výroby lze vypočítat konstantní dobu výroby. Další výhodou je obrábění složitých obrobků.