Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookie,
ať vímě, jak to na našem webu žije?

  1. Úvodní stránka
  2. Femont Industry
  3. Výrobky z hliníkového konstrukčního systému

Výrobky z hliníkového konstrukčního systému

Konstrukce z hliníku

Hliníkový konstrukční systém zajišťuje funkční řešení v různých odvětvích průmyslu. Vyznačuje se rychlostí při realizaci, jednoduchostí a zároveň se snadno přizpůsobí ostatním konstrukčním systémům. Jakoukoliv součást lze spojit s ostatními, aniž by vyžadovala použití speciálních nástrojů nebo nutnost pevného spojení, jakým je sváření.

Hliníkový konstrukční systém umožňuje vyrábět ze standardních součástí rámy, jednoúčelové nebo sériové stroje, bezpečnostní ochranu pracovišť a strojů, pracovní stoly, vozíky, montážní linky a celá výrobní pracoviště. Profily jsou opatřeny povrchovou úpravou, která zlepšuje funkční vlastnosti podkladové slitiny, zvyšuje korozní odolnost, tvrdost a otěruvzdornost profilu. Vyrábíme jak jednotlivé komponenty, tak díly připravené k finální montáži, anebo hotové výrobky. 

Stavebnicové systémy dodáváme včetně vhodného spojovacího materiálu a příslušenství. 

 

Nabízíme

 

Výhody

  • rozebíratelnost a opětovné použití prvků
  • nízká hmotnost
  • cenová dostupnost
  • přizpůsobitelnost
  • interiérové i exteriérové použití

 

hlinikove kosntrukce

Máte dotaz či chcete poptat některé naše služby?

Ozvěte se nám!