Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookie,
ať vímě, jak to na našem webu žije?

O firmě

Ilustrační obrázek 1

Jsme firma působící již od roku 2000 v oboru zámečnictví, kovovýroba a strojní výroba.

Společnost FEMONT a.s. je výrobní firmou působící na trhu od roku 2000 a to stále s 100 % českým kapitálem. Od počátku existence vyrábíme a realizujeme pro své zákazníky dodávky v oblasti strojírenské výroby, kovovýroby a zámečnictví.

Firma se sídlem ve městě Dobrovici prošla od svého založení značným vývojem od modernizace strojního vybavení, přestavby areálu firmy, až po stále se rozšiřující portfolio nabízených výrobků i služeb a to vždy s cílem uspokojit naše obchodní partnery.

Standardy v kvalitě výroby jsou ověřeny tím, že naše firma je držitelem certifikátu dle normy ISO 9001:2016 (ISO EN) v rozsahu zámečnická výroba, výroba strojních dílů, výroba jednoúčelových strojů a přípravků.

S námi si zvolíte správného partnera, který dokáže vaše požadavky splnit. 

Podpis

Jaromír Výtvar
Ředitel, odpovědný zástupce

Nezahálíme a plánujeme stále dále.

V roce 2021 nás čeká zvětšování původních výrobních prostor a výstavba nové administrativní části a to i s novým zázemím pro zaměstnance.

Rozšiřujeme postupně strojní park tak, abychom zákazníkovi mohli nabídnout kompletní realizaci jeho poptávky od nápadu až po hotový výrobek. Pracujeme s prověřenými materiály různých vlastností, firma disponuje profesionálním strojním vybavením a dbáme na vysokou kvalitou zpracování.

Ilustrační obrázek 2