Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookie,
ať vímě, jak to na našem webu žije?

 1. Úvodní stránka
 2. Femont Home
 3. Vjezdové brány, branky a ploty

Vjezdové brány, branky a ploty

Bezpečnost a pohodlí vašeho domu 

Vyberte si u nás svou vjezdovou bránu, vstupní branku či kompletní oplocení dle vašich představ. 

Mezi náš nejrozšířenější sortiment tohoto druhu patří vjezdové brány křídlové či posuvné, které povrchově upravujeme žárovým zinkováním. Samozřejmostí je i instalace elektrického pohonu s plynulým pohybem.
S tím i úzce souvisí výroba, dodávka a montáž plotových polí či plotové vstupní branky, které se většinou vyrábí ve stejném designu jako vjezdové brány.

 

Klíčové faktory

 • jaký je rozměr vjezdu k rodinnému domu
 • jaká bude předpokládaná výška vjezdové brány 
 • jaký typ brány se bude vzhledem k umístění nejvhodnější (křídlové či posuvné)
 • jaká bude povrchová úpravu brány 
 • jak si přejete ovládat vjezdovou bránu (ručně či automaticky s elektrickým pohonem)
 • v jakém stádiu máme stavební a elektroinstalační připravenost (v případě zájmu zajišťujeme i nutné stavební přípravné práce)
 • jaký tvar a materiál zvolíme s ohledem na plotové sloupky a oplocení domu 
 • jaké plotové výplně zvolit, prohlédněte si naši galerii referenčních ukázek

 

Typy vjezdových bran

Křídlové

Jedno či dvoukřídlé skládací brány jsou ideálním řešením v místě, kde je nedostatek prostoru pro zajíždění nebo tam, kde nelze namontovat kolejnici. Naše brány jsou cenově přijatelné, kompaktní, lze je otevírat na dálkové ovládání a zaručují bezproblémový provoz. Rozměrové dělení křídel brány je pouze na volbě zákazníka a okolních možnostech vjezdu.

brána

 

Posuvné

Posuvné brány jsou velmi oblíbenou alternativou v místě, kde je nedostatek prostoru pro pohyb brány při otevírání. Jejich velkým plusem je bezpečnost, minimální údržba a možné parkování hned za bránou. Vyrábíme brány samonosné či vedené po kolejnici. Samozřejmostí je dodávka vrat s pohonem či propojení vjezdové brány a garážových vrat jedním ovladačem. 

zábradlé2

 

Povrchové úpravy

 • žárové zinkování
 • žárové zinkování + vrchní povrchová úprava dle Vzorník - RAL

  Vzorník barev RAL je celosvětově uznávaný standard pro stupnici barevných odstínů, který se používá především v průmyslové výrobě interiérových či exteriérových nátěrových hmot a stavebnictví obecně. Jeho smyslem je především možnost získání vždy přesně stejného odstínu barvy.

   

Plotové výplně

Nevíte-li si rady jakou výplň zvolit, prohlédněte si naši galerii referenčních ukázek.

 

Vzorník barev RAL je celosvětově uznávaný standard pro stupnici barevných odstínů, který se používá především v průmyslové výrobě interiérových či exteriérových nátěrových hmot a stavebnictví obecně. Jeho smyslem je především možnost získání vždy přesně stejného odstínu barvy.

Máte dotaz či chcete poptat některé naše služby?

Ozvěte se nám!