Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

ať vímě, jak to na našem webu žije?

  1. Úvodní stránka
  2. Kariéra
  3. Strojní zámečník

Strojní zámečník

Co bude Vaším úkolem ?

  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Řezání pásovou a kotoučovou pilou
  • Svařování oceli, nerezu a hliníku
  • Dokončovací práce před povrchovou úpravou
  • Kompletační práce
  • Montážní práce

Čím nás zaujmete ?

  • Dobrou orientací ve výkresové dokumentaci
  • Ukončeným středním odborným vzděláním ( technický a strojní obor)
  • Zkušeností s dělením a přípravou materiálu
  • Svářečským průkazem. Nevlastníte ? Nevadí, pokud budeš šikovný, můžeš ho u nás získat.
  • Manuální zručností a přesností
  • Spolehlivostí a zodpovědností
  • Řidičským průkazem skupiny B ( BE či C jsou výhodou)
  • Znalostí pneumatických schémat a jejich zapojení

Co my máme pro Vás?

  • Hlavní pracovní poměr ve stabilní firmě s již více než 20 letou tradicí
  • Různorodou pracovní činnost, protože předmětem naší výroby je převážně kusová výroba dle zadané výkresové dokumentace.
  • Nechcete se cítit již unavení a nevyspalí, nabízíme Vám práci v jednosměnném pracovním provozu
  • Známe každého zaměstnance svým jménem.
  • Nabízíme vás zajímavé platové podmínky: základní mzda + osobní ohodnocení
  • Roční bonus za dosažení hospodářského výsledku – vyplácen dvoufázově
  • Místo výkonu práce: Dobrovice u Mladé Boleslavi
  • Příspěvek na stravování
  • Týden dovolené navíc _ tzn celkem 25 dní dovolené
  • Poskytnutí pracovní obuvi a pracovního oděvu včetně jeho údržby
  • Firemní akce min. 2 x ročně
  • Nástup možný ihned

Pracovní smlouvu uzavíráme s 3 měsíční zkušební dobou,
1.rok na dobu určitou.
Od 2. roku uzavíráme pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Místo výkonu práce: Dobrovice u Mladé Boleslavi
Nástup možný ihned

Benefity

Stravování

Příspěvek na stravování

Dovolená

Týden dovolené navíc

Školení

Školení

Firemní akce

Chcete u nás pracovat?

Ozvěte se nám!