Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

ať vímě, jak to na našem webu žije?

  1. Úvodní stránka
  2. Kariéra
  3. Soustružník/CNC soustružník

Soustružník/CNC soustružník

POPIS POZICE:
Soustružníci hledáte změnu? Nebaví vás již jednotvárná práce a uvítáte různorodou činnost?
Chcete pracovat jen v jednosměnném provozu?
Pak se nám ozvěte, hledáme právě vás.
Do našeho týmu hledáme šikovného kolegu/kolegyni, kterého zajímá rozmanitá a tvůrčí práce.
Budeme rádi, když se k nám přidáte.

CO U NÁS ZÍSKÁTE? JE TOHO SPOUSTU:

  • Nabízíme HPP v perspektivní a stabilní rodinné společnosti s již více než 20 letou tradicí
  • Zajímavé platové podmínky: základní mzda + osobní ohodnocení
  • Roční bonus za dosažení hospodářského výsledku – vyplácen dvoufázově
  • Týden dovolené navíc _ tzn. celkem 25 dní dovolené
  • Poskytnutí pracovní obuvi a pracovního oděvu včetně jeho údržby
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce min. 2 x ročně (vánoční akce + letní akce)
  • Nechcete se cítit již unavení a nevyspalí, nabízíme Vám práci v jednosměnném pracovním provozu
  • Získáte různorodou pracovní činnost, protože předmětem naší výroby je převážně kusová výroba dle zadané výkresové dokumentace.
  • Známe každého zaměstnance svým jménem. Získáte skvělý kolektiv, který Vám rád pomůže při zaučování.
  • Místo výkonu práce: Dobrovice u Mladé Boleslavi, jsme kousek od autobusové zastávky.

Před firmou je možnost parkování.
Nastoupit můžete klidně ihned, případně se můžeme o nástupu dohodnout.

ZAJÍMÁ VÁS, ČEMU SE BUDETE VĚNOVAT ?

  • Obsluze universálního soustruhu FERMAT SF 48/1500 – systém Fagos
  • Průběžné kontrole vyráběných dílů a obráběcích nástrojů
  • Používání ručních měřidel
  • Práce s technickou dokumentací

ČÍM NÁS ZAUJMETE ? NENÍ TOHO MOC:

  • Ukončeným středním odborným vzděláním ( technický či strojní obor) či praxi v oboru
  • Umíte technicky přemýšlet a orientujete se ve výkresové dokumentaci
  • Znáte strojírenskou terminologii
  • Máte již zkušenosti s prací na univerzálním soustruhu
  • Jste manuálně zručný a znalost používání měřidel ( posuvné měřítko, mikrometr apod.)
  • Máte smysl pro zodpovědnost

Netrapte se s životopisem, zavolejte nám na tel.č. 731 151 193.
Pokud bydlíte nedaleko, zastavte se u nás.
Rádi Vás u nás provedeme.

Místo výkonu práce: Dobrovice u Mladé Boleslavi
Nástup možný ihned

Benefity

Stravování

Příspěvek na stravování

Dovolená

Týden dovolené navíc

Školení

Školení

Firemní akce

Chcete u nás pracovat?

Ozvěte se nám!